HAKKIMIZDA

Firmamız 2006 yılında kurulmuş olup 2008 yılında gerçekleştirilen ortaklık pozisyonuyla tarımsal alanda kimyevi gübre üretimi faaliyetini sürdürmektedir.

Tarımsal üretimde kullanılan kimyevi gübre ve hammadde ihtiyaçlarının karşılanması konusunda bayi ve üreticilerimize destek sağlanmaktadır. Bitkisel üretimin her geçen gün önem kazandığı günümüzde birim alandan maksimum ve kaliteli ürünün elde edilmesi konusunda bayi ve üreticilerimize teknik destekte verilmektedir.

Fabrikamızın yaklaşık olarak yıllık 3.500 ton kimyevi gübre üretim kapasitesi mevcuttur. Üretim, depolama ve paketleme konusunda faaliyet gösteren fabrikamızda 1 ziraat mühendisi ve 6 personel görev almaktadır.

Tarımsal alanda gerçekleşen yenilik ve düzenlemeleri takip ederek üreticilerimizin gereksinimleri doğrultusunda bilgilendirme çalışmaları yapılmaktadır.

 

VİZYONUMUZ

Tarımsal üretimde faaliyet gösteren bayi ve üreticilerimize ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda yardımcı olup, en son teknoloji ve yenilikler hakkında bilgilendirme yaparak farkındalık yaratmaktır.

 

MİSYONUMUZ

Bayi ve üreticilerimize tarımsal amaçlı kullanılan kimyevi gübreleri kalite standartları ölçüsünde kusursuz bir şekilde sunmak, aynı zamanda ülke ekonomisi açısından yerli üretimi arttırarak dışa bağımlılığı en asgari seviyeye indirmektir.

Mehmetçik mah. Termessos cad. Murat Sitesi No:39/A Blok K:2 D:7 Muratpaşa / Antalya

info@bastural.com.tr

0 242 311 4120

http://www.bastural.com.tr